вівторок, 21 листопада 2017 р.

Поїздка в Естонію.
        Ольга Ігорівна Литвин, вчителька зарубіжної літератури та англійської мови НВК «Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», виграла грантове місце для безкоштовної поїздки в Естонію за сприяння громадської спілки «Освіторія».
    Мотиваційний лист Ольги Литвин виявився найбільш переконливим для журі серед сотень інших: «Ще із студентських часів хочу бути Міністром освіти. Для цього я наполегливо працюю над своїм професійним зростанням! Зараз я лише молодий заступник директора школи і докладаю усіх зусиль для того, щоб зробити навчання моїх вихованців цікавим і захоплюючим. Саме ця поїздка потрібна мені для підвищення фахового рівня. Вона стане ще однією сходинкою до мрії».
     Під час поїздки, яка тривала 4 дні (з 14 по 17 листопада), вона разом з іншими учасниками проекту взяла участь у роботі ворк-шопу на тему освіти від почесного професора Тартуського університету, знакової фігури в історії становлення незалежної Естонії, інтелектуала й філософа Юло Вооглайда, відвідала 3 естонські школи різних типів: державну класичну, приватну та альтернативну, зустрічалася з представниками Міністерства освіти Естонії, дізналася про секрети найвищих показників Естонії в PISA.

    Незабутні враження, знайомство з цікавими людьми, серед яких був також  переможець Global Teacher Prizе Ukraine  вчитель фізики Пауль Пшенічка, стали стали значимою сходинкою у професійному вдосконаленні вчительки.
Немає коментарів:

Дописати коментар